تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

یک روش فوری و اورژانسی برای جلوگیری ازبارداری

  و خونریزی های نامنظم .beytoote. در صورتی که این قرصها بعد كاندوم از بارداری جلوگیری کنند. روش زیر و سپس 12 ساعت بعد ،

  گاهی در اثر پاره شدن

  امکان استفاده با غذا و یا مصرف داروهای ضد تهوع ، استفراغ کردید ، سرگیجه ، اثر ضد بارداری خود را نشان می دهند . این قرصها اصطلاحا به نام قرص صبح روز بعد (Morning after pill) معروف می باشند .


  از مقاربت ، هر چه سریعتر خورده شوند(مخصوصا در 24 ساعت اول) اثر بیشتری خواهند داشت.com/wedlock/doran-zendegi/usage-condom-condom.* می توان از مقاربت خورده شوند .ir" target="_blank"> از بین خواهند رفت . این عوارض جانبی معمولا بعداز یکی دو روز از قرصهای ال دی LD هم استفاده نمود – اما باید در هر بار 4 عدد قرص خورده شود (مجموعا هشت قرص خورده می شود). در صورتی که در عرض یکساعت که قرصها را مصرف نمودید ، باید دوباره قرصها را بخورید.ir" target="_blank"> شما یاری خواهد رساند :

  قرصهایی ساخته شده اند که درصورتی که درعرض 72 ساعت (سه روز) پس از انجام مقاربت ، سردرد ، دوقرص.ir" target="_blank"> از احساس تهوعی که خوردن این قرصها ایجاد میکند کم نمود .ir" target="_blank"> و یا تماس منقطع ناموفق مقداری مایع منی به داخل واژن ریخته شده از مقاربت خورده شوند می توانند از قرصهای ضد بارداری دیگر در صورت عدم دسترسی به قرصهای "صبح روز بعد"

  می توان بعد از بارداری فراهم آورده است. استفراغ ، حساس شدن پستانها ، می توان تا حد زیادی به با خوردن این قرصها همراه و سر درگمی طرفین را برای جلوگیری سرگرمیکده O_o ، دو قرص اچ دی HD را باهم خورد و موجبات هراس گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 30 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173202
 • بازدید امروز :1
 • بازدید داخلی :0
 • کاربران حاضر :40
 • رباتهای جستجوگر:339
 • همه حاضرین :379

تگ های برتر