تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

اثرات مخرب قرص‌های ضد بارداری

  قرص‌های ضد بارداری اثراتی روی خلق و خو، درک احساسات و حالت چهره زنان دارند.

  به گزارش فارس، دکتر «کریستف بازین» در مجله بین‌المللی پزشکی گفت: قرص‌های ضد بارداری در خلق و خوی زنان، تنظیم یا ترکیب مشکلات اثرات منفی می‌گذارد؛ مطالعات اخیر نشان دادند این قرص‌ها اثرات روانی بسیار حساس و مخرب در جاذبه جنسی و حسادت‌های شدید در میان زنان نسبت به همسران خود در بردارد؛ این ارتباط سیستماتیک نیست اما می‌توان کاملاً آن را مشاهده کرد.

  این مطالعه در دانشگاه لیدن هلند انجام شد و نشان داد قرص ضد بارداری می‌تواند در حالات چهره و احساسات تغییراتی ایجاد کند؛ در این مطالعه از چهره‌های زنانی که از قرص ضد بارداری استفاده می‌کردند تصاویری گرفته شد و تغییرات چهره آنان کاملاً مشاهده شد، علاوه بر این مشخص شد این قرص‌ها باعث تغییر 5 حس این زنان (شادی، غم و اندوه، ترس، خشم و انزجار) شده است، در واقع دچار افسردگی، عصبانیت، تنفر و انزجار و ترس‌های بی مورد در آنها شده است.

  دکتر «بازن» اضافه کرد: می‌دانیم قرص‌های ضد بارداری سطح هورمون خلق و خو را تحت تاثیر قرار می‌دهد و نقش حساسی در تغییر رفتاری زنان می‌گذارد، در واقع صفات عمومی زنان را تغییر می‌دهد.

  سایت فرانسوی آموزش و جستجو در رابطه با قرص ضد بارداری در مقاله‌ای نوشته است: در مطالعاتی که در ماه ژوئیه سال 2013 انجام شد نشان داد قرص‌های ضدبارداری اثرات مخرب بر روی پوست و چهره زنان دارد؛ علاوه بر این برخی زنان بر اثر مصرف این قرص‌ها مبتلا به اضافه وزن و چاقی شده‌اند که این امر باعث افسردگی آنان شده است.

  اولین سایت خبری و بین المللی فرانسوی «لوموند» در 26 ژوئیه سال 2012 در مقاله‌ای نوشته بود: زنانی که از قرص‌های ضد بارداری استفاده می‌کردند به بیماری آکنه مبتلا شده‌اند.


  سرگرمیکده O_o
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : بارداری ,زنان ,قرص‌های ,اثرات ,چهره ,تغییر ,اثرات مخرب ,مقاله‌ای نوشته ,استفاده می‌کردند ,بارداری استفاده ,چهره زنان ,بارداری استفاده می‌کرد ,
  اثرات مخرب قرص‌های ضد بارداری

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 30 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر